Умови доставки і сплати

Робити покупку у нашому онлайн-магазині максимально просто, зручно та швидко. Ми подбали про Ваш комфорт та суттєву економію часу, тому Вам немає потреби відвідувати традиційні магазини чи оптові склади. Наш інтернет-магазин із комсомольським трикотажем в Україні знають не перший рік, адже ми давно зарекомендували себе як одного з найкращих постачальників/виробників у даному сегменті.
При оптовій закупівлі віддавайте перевагу не тільки пошиттю, а й тону, адже дизайн може змінитися в залежності від кольору полотна.

Трикотаж від виробника Sofi Style: особливості доставки та оплати

Для Вашої найбільшої зручності пропонуємо кілька способів отримати свій товар. Ми співпрацюємо тільки з надійними та перевіреними транспортними компаніями, які гарантують оперативну доставку та збереження товару під час транспортування. Способи доставки:Нова Пошта

Укрпошта

Нагадуємо, що всі заявки, оплачені до 10:00, надсилаються в день оплати, якщо пізніше - наступного дня. Умови та особливості оплати:Мінімальне замовлення - від 300 грн.

Безкоштовна доставка за рахунок компанії надається на покупки від 1000 грн., за умови 100% передоплати.

Відправляємо трикотаж оптом післяплатою на чеки від 500 грн.

Оплата банківським переказом за реквізитами, які надасть менеджер після оформлення замовлення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: всі замовлення обробляються протягом 3-х днів! Повернення грошей за товар можливе лише за наявності фабричного браку!


Чому так вигідно придбати комсомольський трикотаж від виробника? Доставка, гарантія якості та інші привілеї

Ми надаємо продукцію виняткової якості, всі матеріали, що використовуються для пошиття, гіпоалергенні. Великий вибір товарів дозволить Вам не витрачати час на шопінг чи закупівлю, адже все необхідне вже є на нашому сайті. Також ми відправляємо вироби до всіх міст України, тому навіть іногородні покупці нашого магазину будуть задоволені!