Пелюшки

Пеленка фланель большая (0,90*1,10)
Пеленка фланель большая (0,90*1,10)
Фланель — ткань, мягкая на ощупь и ворсистая. Состав материала: шерстяной, полушерстяной, хлопчатобу..
141.00 грн.
Пелюшка кулір
Пелюшка кулір
Пеленки для новорожденных – это те вещи малыша, которые используют уже в течение многих лет. Пеленка..
85.00 грн.
Пелюшка маленька фланель (0.90*0.75)
Пелюшка маленька фланель (0.90*0.75)
Фланель — ткань, мягкая на ощупь и ворсистая. Состав материала: шерстяной, полушерстяной, хлопч..
136.00 грн.
Пелюшка начос (футер)
Пелюшка начос (футер)
Пеленку очень удобно использовать в роддоме, постелить ее в кроватку малыша, или к себе на кровать, ..
98.00 грн.

Список речей, які необхідно взяти до пологового будинку, обов'язково включає пелюшки для новонароджених. Навіть якщо ви дотримуєтеся сучасних поглядів на догляд за малюком і не плануєте його сповивати, вам все одно необхідно кілька пелюшок, щоб застелити ліжечко або коляску, прикрити малюка під час сну, загорнути після купання, підстелити під нього в поліклініці. Додатково радимо ясельні кофточки для новонароджених оптом.

Зазвичай, для новонародженого достатньо по 10-15 тонких (ситцевих) і теплих (фланелевих) пелюшок, але це залежить від пори року та швидкості висихання білизни. Найзручнішими для сповивання вважаються пелюшки розміром 110х110 см. Також у продажу є пелюшки 80х95 см, 100х100 см, і навіть 120х120 см.

Пропонуємо вам купити пелюшки для новонароджених оптом та в роздріб за найнижчими цінами від нашої трикотажної фабрики. Пелюшки різних розмірів із ситця або фланелі мають різні забарвлення і відрізняються високою якістю. Вони добре стираються та зберігають свій зовнішній вигляд та гігієнічні властивості протягом тривалого часу. Ви можете купити недорого також інші речі для малюків - куточки для купання, дитячі пледи, конверти на виписку та багато іншого. Весь товар реалізується оптом та в роздріб зі складу та може бути доставлений до будь-якого населеного пункту України.