Штанці дитячі ясельні

Штани велюр
Штани велюр
Штаны велюр, 01159, 34.00, велюр, ,..
67.00 грн.
Штани однотонні, кольорові на манжеті начос
Штани однотонні, кольорові на манжеті начос
Штаны начес однотонные, цветные на манжете, 01153, 35.00, начес (футер), ,..
70.00 грн.
Штанишки
Штанишки "Буратино" интерлок
1045, Штанишки "Буратино" интерлок, 01160, 42.00 грн., интерлок, , Ясельный трикотаж для новорожденн..
70.00 грн.
Штаны начес махра
Штаны начес махра
Штаны начесная махра, 01158, 49.00, начесная махра, ,..
99.00 грн.
Штаны рв махра
Штаны рв махра
Штаны рваная махра, 01152, 66.00, рваная махра (вельсофт), ,..
136.00 грн.
Штаны цветные кулир
Штаны цветные кулир
Штаны цветные кулир манжет, 01156, 30.00, кулир, ,..
62.00 грн.

М'які зручні дитячі штани на резинці, виготовлені з натурального трикотажного матеріалу, – це чудова альтернатива дитячим повзункам. А дитячі штанці за низькою ціною від виробника «Sofi Style» - це ще й чудовий шанс для мами урізноманітнити гардероб малюка якісними та красивими речами. Додатково пропонуємо купити боді для новонароджених оптом недорого.

Багато батьків запитують: що краще купити – дитячі штанці чи повзунки? Безумовно, на перший період, коли у малюка ще не зовсім зажив пупок, і сам він більше спить, краще вибрати повзунки на зав'язках. А ось для дитини, яка вже почала самостійно пересуватися, дитячі штанці на гумці все-таки набагато зручніші. Вони не так натягуються і заплутуються під час руху і дають дитині більше свободи. Більш того, широка гумка штанців міцно і дуже м'яко тримається на фігурці дитини і не дозволяє їм «загубитися» під час пересування. Також можна сміливо купувати дитячі штанці оптом у великій кількості під час звикання дитини до горщика, адже в цей період зазвичай трапляється багато приводів їх міняти.

Інтернет-магазин дитячого трикотажу «Sofi Style» надає вам можливість купити штани для новонароджених та немовлят дешево оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні. У каталозі ви можете вибрати для дитини інший трикотажний одяг недорого, забезпечивши його комфортними та модними речами.