Конверти для новонароджених

Конверт вышивка вельсофт
Конверт вышивка вельсофт
1114, Конверт вышивка вельсофт, 01920, 235.00 грн., рваная махра (вельсофт), , Ясельный трикотаж для..
475.00 грн.
Конверт капітон
Конверт капітон
1278, Конверт капитон, 01047, 189.00 грн., капитон, , Ясельный трикотаж для новорожденных..
327.00 грн.
Конверт Солнышко вельсофт для девочки
Конверт Солнышко вельсофт для девочки
Мода быстротечна и изменчива, касается это каждой сферы деятельности человека. Задумайтесь, раньше н..
341.00 грн.
Конверт Солнышко вельсофт для мальчика
Конверт Солнышко вельсофт для мальчика
Когда речь заходит о том, чтобы выйти с крохой на улицу при минусовой температуре, возникает вопрос,..
341.00 грн.

Конверт для новонародженого – це не просто зручна ковдра, що захищає немовля від холоду та вітру. Це ще й необхідний атрибут виписки з пологового будинку, святкова «упаковка» в якій ваше маля зробить перший крок у цей світ.

Пропонуємо вашій увазі ошатні та недорогі трикотажні конверти для новонароджених, куточки, рушники та інші речі, які подбають про комфорт та самопочуття вашого малюка.

В Інтернет-магазині «Sofi Style» ви можете купити конверт для новонародженого дешево оптом та в роздріб для будь-якої пори року. Літні та зимові варіанти конвертів на виписку відрізняються широкою різноманітністю структур, фасонів та кольорів і дають можливість кожному з батьків вибрати вбрання, гідне свого малюка. Тут є і звичайні конверти для новонароджених, і моделі трансформери, які за потреби можна легко перетворити на ковдру або в покривало для коляски.

Ми пропонуємо зручні рушники-кутки для новонароджених, які завершать процес купання малюка м'якими дотиками махри до ніжної шкіри та допоможуть продовжити задоволення після ванни.

Ви можете придбати конверти для новонародженого оптом та в роздріб за низькою ціною від виробника, ми організуємо зручну доставку товару в будь-який куточок України (з переліком кур'єрських служб можна ознайомитись у відповідному розділі).