Головні убори дитячі

Бандана
Бандана
Модная детская панамка-бандана защитит от солнышка голову Вашего малыша. Подходит для ребёнка в возр..
4.00 грн.
Бандана для мальчика кулир
Бандана для мальчика кулир
Бандана для мальчика кулир, 01629, 10.00, кулир, ,..
22.00 грн.
Берет велюр
Берет велюр
Берет велюр, 01604, 5.00, велюр, ,..
10.00 грн.
Берет начес
Берет начес
Берет начес, 01612, 4.00, начес (футер), ,..
4.00 грн.
Прихватка без бейки
Прихватка без бейки
Прихватка без бейки кулир , 00329, 3.00, кулир, ,..
6.00 грн.
Шапочка Немовля интерлок
Шапочка Немовля интерлок
Шапочка Немовля интерлок, 00273, 10.00, интерлок, ,..
22.00 грн.

Дитячі головні убори на «Софія Текстиль»: шапки, капелюшки, берети, косинки, панами, чепчики не просто потрібні, а вкрай необхідні для підтримки комфорту і збереження здоров'я дитини.

Відомо, що головний мозок дітей дуже чутливий до різких перепадів температур, холоду та спеки, що може призвести до різних не дуже приємних наслідків. Підібрана за сезоном та розміром шапка допоможе уникнути цих проблем. Головний убір не тільки захищає малюка від шкідливих погодних факторів, він забезпечує йому комфорт та безпеку, допомагаючи пристосовуватися до навколишнього світу.

Пропонуємо вам дитячі головні убори оптом та в роздріб недорого для хлопчиків та дівчаток різного віку від фабрики дитячого одягу в Україні. У нас представлені дитячі шапки, берети, панами, чепчики, капелюшки класичних фасонів, а також гарні та практичні моделі дитячих головних уборів, що відповідають сучасним модним тенденціям.

В Інтернет-магазині «Софія Текстиль» ви можете купити дешево дитячі головні убори оптом для будь-якого сезону, а також інший трикотажний одяг за низькою ціною від виробника, наприклад, дитячі жилети для хлопчиків та дівчаток. Усі вироби є в наявності та надсилаються клієнту протягом одного-двох днів після замовлення. Доставка здійснюється по території України зручним для клієнта перевізником.