Сорочки дитячі

Рубашка вышивка дл. рукав кулир
Рубашка вышивка дл. рукав кулир
Рубашка белая с вышивкой длинный рукав мальчик интерлок, 01026, 165.00, интерлок, ,..
283.00 грн.
Рубашка мальч начес
Рубашка мальч начес
Рубашка мальчик начес, 00961, 44.00, начес (футер), ,..
87.00 грн.
Сорочка для хлопчиків з вишивкою короткий рукав фулікра
Сорочка для хлопчиків з вишивкою короткий рукав фулікра
Рубашка с вышивкой короткий рукав мальчик белый интерлок, 00859, 130.00, интерлок, ,..
262.00 грн.

Як вибрати трикотажну дитячу сорочку, щоб вона дарувала дитині лише задоволення від носіння?

Головне – правильно підібрати розмір самої сорочки, комірця та манжет. Важливою є також якість пошиття: звертайте увагу на рівні рядки, м'які шви, правильний крій, безпека фурнітури – все це робить сорочку красивою та комфортною для хлопчика.

Щодо фасону, то різноманітність сорочок у нашому Інтернет-магазині «Софія Текстиль» зможе задовольнити кожного покупця. Також, нагадаймо, що дитячі сорочки можна одягати і зі шортами, і з брюками, носити і влітку, і взимку, одягати щодня і свято.

У нас ви можете купити дитячі сорочки недорого оптом та в роздріб з довгим та коротеньким рукавом, з кишенями та без, з відкладним комірцем та коміром-стійкою. Всі сорочки шиються з різного за щільністю та структурою трикотажу, щоб ви могли підібрати одяг, що відповідає будь-якому сезону.

Бажаєте купити дитячі сорочки оптом від виробника за найнижчою ціною? Замовляйте сорочки для хлопчика з натуральних матеріалів комсомольської триоктажної фабрики в інтернет-магазині «Софія Текстиль». Пропонуємо великий вибір, низькі ціни, зручні варіанти оплати та доставки. Радимо придивитися до дитячих джемперів для хлопчиків і дівчаток.