Дитячі спідниці

Спідниця велюр
Спідниця велюр
Юбка велюр, 01615, 40.00, велюр, ,..
61.00 грн.
Спідниця для дівчаток кулір
Спідниця для дівчаток кулір
Юбка кулир, 01610, 22.00, кулир, ,..
34.00 грн.
Спідниця для дівчаток фулікра
Спідниця для дівчаток фулікра
Юбка фуликра, 01628, 27.00, фуликра, ,..
43.00 грн.
Спідниця резіночка для дівчаток фулікра
Спідниця резіночка для дівчаток фулікра
1080, Юбка резиночка фуликра, 01810, 48.00 грн., фуликра, , Детский трикотаж..
77.00 грн.
Спідниця-вишиванка для дівчаток фулікра
Спідниця-вишиванка для дівчаток фулікра
Юбка-вышиванка фуликра, 01415, 87,00, фуликра, ,..
196.00 грн.

Дитячі спідниці – стильний та жіночний предмет одягу, який підходить дівчаткам будь-якого зросту та статури, головне – вибрати відповідний фасон, колір та довжину. Бажаєте купити гарні та зручні дитячі спідниці дешево оптом чи в роздріб? Запрошуємо вас до інтернет-магазину дитячого одягу «Софія Текстиль»! Додатково пропонуємо дитячі сарафани та сукні оптом за низькими цінами від виробника.

Красива спідниця – предмет гордості маленької модниці. Пропонуємо вам кілька порад, як вибрати відповідну модель спідниці для вашої дитини.

Перше – фасон. Для дівчаток не підходять «дорослі» звужені силуети спідниць. Одяг для дитини повинен бути зручним і вільним, щоб не сковувати рухів під час ігор. Тому, не тільки дитячі джинсові спідниці, а й трикотажні моделі повинні бути розширеними, розкльошеними, щоб дитина могла вільно бігати, стрибати і гратися.

Довжина. Дитячі спідниці не повинні бути надто короткими та надто довгими. Короткі спіднички не виконують своїх захисних функцій, а в довгій одязі у малюка є всі шанси заплутатися і впасти. Ідеальна довжина дитячої спідниці – трохи вище за коліна.

Колір. При виборі кольору дитячої спідниці немає жодних обмежень, адже кожна юна красуня має свої смаки та переваги. У нашому Інтернет-магазині комсомольського трикотажу ви можете купити дитячі спідниці оптом недорого будь-якого кольору та забарвлення. Яскраві спідниці оптом від ТМ «Софія Текстиль» (Україна) оживлять і урізноманітнюють образ юної принцеси!