Жилетки дитячі

Жилет дитячий велсофт
Жилет дитячий велсофт
Комфортная жилетка для самых маленьких. Выполнена из тёплого трикотажного полотна - "рваная махра" (..
132.00 грн.
Жилет дитячий на кнопках велсофт
Жилет дитячий на кнопках велсофт
1068, Жилет кнопка вельсофт, 01891, 69.00 грн., рваная махра (вельсофт), , Детский трикотаж..
140.00 грн.
Жилет начесна махра
Жилет начесна махра
Мягкая и приятная к телу жилетка для самых маленьких. Выполнена из теплого трикотажного полотна под ..
107.00 грн.
Жилетка дитяча Лідія велсофт
Жилетка дитяча Лідія велсофт
Очень красивая, оригинальная жилетка, которая выполнена из мягкого и яркого трикотажного полотна. Ве..
140.00 грн.

Дитячі жилетки для хлопчиків та дівчаток – зручні та практичні предмети одягу, які відмінно виконують свою функцію, не обмежуючи свободу рухів та не завдаючи зайвих незручностей.

Ми пропонуємо комфортні дитячі жилети для хлопчиків та дівчаток за низькими цінами від виробника, пошиті з теплого та легкого трикотажного полотна – рваної махри (велсофту). Це м'який міцний трикотаж з довгим ворсом, який виготовляється з найтонших поліестерових волокон. Він приємний на дотик і стійкий до численних прань, не скочується, не збивається і чудово зберігає свій зовнішній вигляд. Рвана махра буває двостороння та начісна. Начісна махра з виворітного боку має не ворс, а щільне начісування, що робить її більш тонкою, але не знижує експлуатаційних властивостей. Дитячі жилетки з велсофту не такі об'ємні, як дитячі жилетки, їх зручно підтягувати дитині під верхній одяг на прогулянку або використовувати всередині приміщення.

У нас можна купити дитячі жилетки оптом недорого різних кольорів: однотонні, кольорові, візерунчасті, з оздобленням. Вся продукція виготовлена ​​за відповідними стандартами України та поставляється оптом та в роздріб до будь-якого населеного пункту України.